Apartamentos Juan Jose

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 3 gasten
  • 3 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar biedt de nabijheid van toeristische attracties zoals de Disco Hollywood, gelegen binnen 8 minuten wandelen ervan. Gasten kunnen gebruikmaken van wifi voor zaken of vrije tijd.

    Het Waterwereld is op 2 km verderop en het Sould Park-Lloret de Mar is gelegen op ongeveer 850 meter van het appartement. De la Montgoda ligt ook op 2,1 km afstand.

    Bij Apartamentos Juan Jose zullen gasten genieten van het gemak van badlakens in de badkamer.

    Deze accommodatie is uitgerust met een kitchenette. Porta Roca Grossa bushalte is niet ver van dit appartement. Het appartement heeft een terras met uitzicht op de zee.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 01:00 tot 10:00
    LicentienummerHUTG-025006
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar

    Bij Apartamentos Juan Jose zullen gasten genieten van het gemak van badlakens in de badkamer.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Andere info foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Bedden foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Buitenkant foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Toiletten foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Wastafels foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Toiletten foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Bedden foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Wastafels foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Buitenkant foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Bedden foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Buitenkant foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Gangen foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Toiletten foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +
    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Bedden foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Badkamer foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Faciliteiten foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Buitenkant foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Zwembad foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Wastafels foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Voorzieningen foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Keuken foto Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar Kamer foto
    Appartement

    Grootte: 40 m²

    Type bed: 1 Single Bed or 1 Double Bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Spanje

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Apartamentos Juan Jose Lloret de Mar